O NÁS

Tereza Starostová

Terka je ve světě kryptoměn od roku 2013, považuje se za „kryptoexperimentátora“a fuck-up specialistu, protože si stihla zažít už více bull/bear marketů i průšvihů. Zajímá jí fundament víc než investice. HvK předsedá, řeší hlavně organizaci a účast na eventech, workshopy a sem tam tvoří posty a články.

Dominika Vykydalová

Domča se odvážně vydala za kryptem do PP už ve 2018 a pak díky práci v Mytitle (zajišťuje certifikační službu na blockchainu pro Havel&Partners) zkoumala blockchainové záznamy. Záliba v technické stránce krypta ji zůstala. V HvK je content a event kouzelník. Tvoří články, posty, kvízy, workshopy a organizuje kryptobazary.

Xuan Mai Phamová

Maya je nadšenec do investování a profesionální brandový stratég. Právě tyhle dva aspekty jí u kryptoměn zajímají nejvíce a nebojí se proto experimentovat. V HvK se podílí na workshopech, tvorbě příspěvků a vzdělání o finanční gramotnosti, v komunitě i mimo ni.

Soňa Parke

Soňa je brněnskou technologickou podnikatelkou a zakladatelkou Holek v kryptu. Rozjela projekt a vytvořila v ČR komunitu, která vzdělává o tom, jak kryptoměny fungují a jak mění náš svět. Ta komunita není vůbec malá a je v ní kupodivu hodně žen. V HvK momentálně aktivní není, věnuje se totiž mnohem většímu pokladu…:)

Máte zájem o workshop nebo edukativní obsah? Chcete se nás na cokoliv zeptat nebo s námi spolupracovat?